PRODUCENCI I MARKI

Biznes

WYDARZENIA I PREMIERY

 

18 kwietnia 2022, 12:27wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Victoria i David Beckham z synem Brooklinem

Victoria i David Beckham z synem Brooklinem (fot. shutterstock)

Córka Nelsona Peltza oraz syn Bechamów zostali małżeństwem. Obie rodziny są bardzo popularne, majętne i mają wiele wpływów w branży beauty. Peltz senior to amerykański inwestor i biznesmen powiązany z takimi koncernami, jak Unilever czy Procter & Gamble. Victoria Beckham jest właścicielką marki modowej i kosmetycznej. Nicola i Brooklyn – nowożeńcy – również są już wpływowymi celebrytami.

Nelson Peltz to amerykański inwestor i biznesmen, najlepiej znany jako jeden ze współzałożycieli „Trian Fund Management”, alternatywnej firmy inwestycyjnej. Zasiadał w radach nadzorczych gigantów kosmetycznych takich jak Unilever czy Procter & Gamble. Cały czas walczy o wpływy w branży.

Przeczytaj również: Nelson Peltz odchodzi z Procter & Gamble

Przeczytaj również: Nelson Peltz zdobył udziały w Unileverze

Państwa Beckhamów nie trzeba przedstawiać. Była wokalistka Spice Girls – bijącej w latach 90. rekordy popularności brytyjskiej grupy wokalnej – jest dziś bardzo wpływową osobowością w branży modowej i urodowej. Dawid Beckham po zakończeniu kariery piłkarskiej także odnalazł się w obszarze biznesu.

Beckham to firmy, a w zasadzie holdingi same w sobie: David Beckham Ventures Limited (DBVL) oraz Victoria Beckham Holdings Limited (VBHL). Victoria posiada markę odzieżową wraz z linia Victoria Beckham Beauty.

Przeczytaj również: Strata firmy Victorii Beckham powiększa się. Przyczyną koszty jej marki kosmetycznej

Przeczytaj również: Victoria Beckham wprowadza swoją linię kosmetyków

Nowa synowa Pani Beckham, Nicola Peltz jest natomiast aktorką, a Brooklyn działa w branży modowej.

Sam ślub młodych celebrytów wywołał już spore zamieszanie i odbił się w mediach szerokim echem. Z pewnością ten mariaż przyniesie również wiele biznesowych owoców. Można zakładać, że branża beauty jest najbliższa nowożeńcom. Czy któreś z nich lub razem staną się wkrótce twarzami, jednej z marek kosmetycznych, a może stworzą własną markę? Wszystko przed nimi i przed nami.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony