WYDARZENIA I PREMIERY

 

7 grudnia 2022, 09:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dr Asia Kubiakowska podczas warsztatów „Co mówi do Ciebie ciało?”, których partnerem pielęgnacyjnym była marka Hagi

Dr Asia Kubiakowska podczas warsztatów „Co mówi do Ciebie ciało?”, których partnerem pielęgnacyjnym była marka Hagi (źródło: LinkedIn)

Kosmetyczna marka Hagi została partnerem pielęgnacyjnym projektu Slow Space by Puma, którego zadaniem jest wsparcie kobiet w rozwijaniu pasji i budowaniu pewności siebie.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Hagi Cosmetics, w ramach projektu Slow Space by Puma, patronowała warsztatom „Co mówi do Ciebie ciało?”. Podczas tego spotkania można było dowiedzieć się jak pogłębiać kontakt z własnym ciałem i wrażliwość na subtelne komunikaty, które nieustannie wysyła. Dr Asia Kubiakowska, praktyczka holistycznej pracy z ciałem, edukatorka somatyczna, doktorka filozofii i nauk społecznych przybliżyła uczestniczkom warsztatów metody autoregulacji i powrotu do stanu spokoju i równowagi.

Przestrzeń Slow Space by Puma działała w formie miesięcznego pop upu w ramach platformy She Moves Us wspierającej kobiety z całego świata w rozwijaniu swoich pasji oraz budowaniu pewności siebie. Zajęcia z jogi i pilatesu oraz warsztaty z ekspertami z zakresu psychologii, psychoterapii czy beauty odbywały się w dniach od 7 listopada do 4 grudnia.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony