REKLAMATestowane przez WK
Znana podróżniczka zachęca do kupowania charytatywnych misiów Fundacji TVN

Znana podróżniczka zachęca do kupowania charytatywnych misiów Fundacji TVN (Martyna Wojciechowska)

Charytatywne Misie Fundacji TVN już niedługo w sieci Rossmann! Coroczna akcja tworzenia autorskich misiów przez celebrytów i znane postaci polskiej kultury wzbudza zawsze niezwykłe zainteresowanie — w 2022 r. całkowity dochód zostanie przekazany na budowę Kliniki Psychiatrii Dla Dzieci I Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

REKLAMATestowane przez WK Colorus dezodroanty Ecosoft

Podaruj Misia to wyjątkowo lubiana przez Polaków akcja charytatywna, którą już 16. raz przygotowuje Fundacja TVN przy współpracy z drogerią Rossmann. Martyna Wojciechowska zdradziła na Facebooku, jak będzie wyglądał pierwszy miś; w grudniu w sklepach tej sieci będzie można nabyć niezwykłe, limitowane pluszaki Agaty zaprojektowane przez Agnieszkę Dygant i Dawida Wolińskiego. Urocza dama w czerwonej, satynowej sukience i pasującej opasce zapewne wzbudzi równie intensywne zainteresowanie klientów, co poprzednie edycje charytatywnej zabawki.

 

 

Przypomnijmy, że w poprzednich latach misie były tak poszukiwane przez konsumentów, że ich zapas wyczerpał się na długo przed zakończeniem akcji. W 2021 r. sieć zamówiła 120 tys. misiów, czyli o 20 tys. więcej niż w 2020 r., jednak nadal pojawiały się głosy o nagłym zniknięciu zabawek z półek.

Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na budowę kliniki psychiatrii dla dzieci i młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie; ma to niebagatelne znaczenie w kontekście katastrofalnej sytuacji systemu ochrony zdrowia. Co roku brakuje coraz większej liczby specjalistów do spraw zdrowia psychicznego, w tym lekarzy psychiatrów i psychologów, zwłaszcza pracujących z młodzieżą (wg. danych Podaruj Misia, “w prawie 40-milionowym kraju pomoc świadczy zaledwie około 450 psychiatrów dziecięcych”). Akcja może być doskonałym sposobem na promowanie dbałości o zdrowie psychiczne dzieci.

Czytaj także: Misie wracają do Rossmanna, Świąteczne misie wracają do Rossmanna

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Renee 3 wczoraj 16:45

  W tej edycji nie wszystkie modele mają naszyte metki, z którego roku miś pochodzi. Mnie ten szczegół rozczarował, a już od kilku lat dokonuje zakupu.

  Edytowany: wczoraj 17:46

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Agness 2 13 dni temuocena: 100% 

  Świetnym rozwiązaniem był zakup poprzez allegro i szkoda że z tego zrezygnowano, BARDZO ZŁA DECYZJA.

  Edytowany: 13 dni temu

  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • ~Marie 1 18 dni temuocena: 69% 

  Niestety, trzba limitowac sprzedaż do maks 2 sztuk, ponieważ ludzie w zeszlym roku szybko wykupili kolekcję i sprzedawali na allegro za 100 zl. Bylo mi przykro, że nigdzie nie moglam lupic misia dla wnuczki. Maria

  Edytowany: 18 dni temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony