PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

14 maja 2021, 15:12wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Fundacji Archewell i jej założyciele – książę i księżna Sussex – głoszą, że więzi społeczne i solidarne działanie na rzecz innych prowadzą do systemowej zmiany kulturowej, na której skorzystają wszyscy

Fundacji Archewell i jej założyciele – książę i księżna Sussex – głoszą, że więzi społeczne i solidarne działanie na rzecz innych prowadzą do systemowej zmiany kulturowej, na której skorzystają wszyscy (fot. shutterstock)

Procter & Gamble nawiązał wieloletnią międzynarodową współpracę z Fundacją Archewell, założoną przez księcia Harry’ego i księżną Meghan, organizacją non-profit powołaną w celu budowania wspólnoty w społeczeństwie.

P&G i Fundacja Archwell zamierzają promować idee równości płci, bezpieczeństwa w sieci i cyfrowej integracji oraz korzystnego wpływu sportu osób niepełnosprawnych na ich zdolności adaptacyjne i budowanie pewności siebie.

Współpracę rozpoczął koncert na rzecz zjednoczonego świata Global Citizen. Celem tego wydarzenia było zwiększenie zaufania do szczepień, a  zebrane podczas koncertu środki w wysokości ok. 300 milionów dolarów amerykańskich będą przeznaczone na zapewnienie większego dostępu do szczepionek przeciwko COVID-19 na całym świecie.

Równość płci

Fundacja Archewell dzięki z P&G zamierza zwiększyć skalę działań na rzecz równości płci i wzmocnienia pozycji kobiet i dziewczynek, po to by zapewnić im sprawiedliwą i bardziej zrównoważoną przyszłości.  We współpracy z organizacją non-profit Promundo, partnerzy zwracają uwagę na potrzebę zaangażowania chłopców i mężczyzn w promowanie równości płci we wszystkich dziedzinach życia społecznego. W ramach tych działań, zachęcać będą m.in. do równego podziału ról w opiece nad dziećmi, tak by każdy z rodziców miał jednakowe szanse na rozwój.   

Bezpieczna przestrzeń w Internecie

P&G i fundacja Archewell podejmują szereg działań, które mają na celu stworzenie bezpieczniejszego środowiska online, sprzyjającego kreatywności i zaangażowaniu. 

Korzystny wpływ sportu

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu księcia Sussex w ukazywaniu roli sportu w rekonwalescencji chorych i rannych żołnierzy oraz weteranów oraz dzięki partnerstwu P&G z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi, obie organizacje zamierzają wykorzystać sport adaptacyjny do zwrócenia uwagi na problemy osób z niepełnosprawnością oraz podnieść poziom ich integracji.

2021 dobrych działań

Aby promować równość i integrację oraz w trosce o planetę Procter & Gamble na początku bieżącego roku ogłosił kampanię „Lead with Love” (#DziałajmyRazem), w ramach której zobowiązał się do 2021 Dobrych Działań w 2021 roku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony