wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Sieć kosmetycznych sklepów Kontigo poszukuje osób, które są gotowe prowadzić wyspy handlowe pod logo sieci. Równocześnie promuje już istniejące wyspy organizując na nich pokazy makijażu z prowadzone przez stylistę Harrego J, z udziałem modelki i przedsiębiorczyni Sandry Kubickiej.

W ubiegłym roku sieć Kontigo, która prowadziła sklepy kosmetyczne głównie w galeriach handlowych oraz przez swój sklep online, poinformowała, że wchodzi w nowy format sprzedaży detalicznej i będzie otwierać także wyspy handlowe.

– Uważamy, że ten format sprzedaży ma duży potencjał i zapewni nam szerokie dotarcie do naszych klientek – mówiła wówczas Magdalena Dąbrowska, menadżer ds. marketingu w Kontigo.

Czytaj więcej: Kontigo otwiera wyspy handlowe. Pierwsze ruszą już w listopadzie

W ubiegłym zostały otwarte 3 wyspy handlowe. Pierwsza w Rzeszowie. Dziś jest ich 5. Z informacji na stronie internetowej Kontigo wynika, że sieć prowadzi także 28 sklepów.  

Czytaj więcej: Kontigo zaprezentowało swoją pierwszą wyspę handlową

Kontigo poszukuje kolejnych osób, które chciałyby prowadzić biznes pod szyldem sieci i otwierać wyspy handlowe. W ogłoszeniu rekrutacyjnym podaje, że zarobek miesięczny to powyżej 10 tys. zł netto. Szczegółów można się dowiedzieć w indywidualnej rozmowie.

Już istniejące wyspy Kontigo promuje przez cykl spotkań z konsumentkami.  Od dziś (20 maja) przez pięć kolejnych dni na wyspach będzie można zobaczyć jak wykonuje makijaże znany stylista gwiazd Harry J związany z Kontigo od początku istnienia sieci. Towarzyszyć mu będzie znana modelka i przedsiębiorczyni Sandra Kubicka, która przy współpracy z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo stworzyła swoje autorskie perfumy All Day i All Night i jest muzą Harrego J.

Czytaj więcej: Sandra Kubicka stworzyła perfumy dla Kontigo

Kalendarz spotkań na wyspach Kontigo:

20.05 – Szczecin Centrum Galaxy godz. 13-19:00
21.05 – Gdynia Centrum Riviera godz. 13-18:00
27.05 – Kraków Galeria Krakowska 15-19:00
28.05 – Katowice Silesia City Center 15-19:00
25.06 - Rzeszów Galeria Rzeszów 15-19:00

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony