FORUM BRANŻY KOSMETYCZNEJ

 

24 maja 2022, 01:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rozpoczęło się Forum Branży Kosmetycznej i Kongres Rynku FMCG.

Rozpoczęło się Forum Branży Kosmetycznej i Kongres Rynku FMCG. (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Ponad 100 prelegentów, kilka sal tematycznych, ponad 100 wystawców, blisko tysiąc uczestników – Retail Trends 2022 rozpoczęło się dziś o 9.00 w Hilton Double Tree w Warszawie gromadząc przedstawicieli biznesu z sektora FMCG oraz menedżerów z handlu. Forum Branży Kosmetycznej i Kongres Rynku FMCG to dwie najważniejsze konferencje dzisiejszego dnia.

Po edycjach online konferencje Forum Branży Kosmetycznej i Kongres Rynku FMCG powróciły w formule stacjonarnej w nowej odsłonie pod parasolową marką Retail Trends. Formuła Retail Trends 2022 zakłada stworzenie otwartej społeczności i miejsca, gdzie branże FMCG oraz kosmetyczna dzielą się doświadczeniami oraz czerpią inspiracje. To także przestrzeń do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które biorą udział w wydarzeniu.

Imponujący program Forum Branży Kosmetycznej i Kongresu wypełnią prezentacje i dyskusje panelowe, w których bierze udział ponad 100 ekspertów z sieci handlowych, z e-commerce, z firm producenckich, agencji badawczych i doradczych. Tematem przewodnim będą zjawiska i trendy wpływające na rynek spożywczy i kosmetyczny.

Przestrzeń wystawienniczą wypełniły prezentacje ponad 100 wystawców z sektora food i kosmetycznego, na których kupcy mają okazję spotkać się z dostawcami i zapoznać z ich najnowszą ofertą. 

W sekcji wystawienniczej BEAUTY swoje nowości zaprezentowało kilkadziesiąt firm kosmetycznych.

Dyskusje, debaty i spotkania odbywają się także w salach tematycznych   „Trendy w cyfryzacji ostatniej mili”, „Trendy w formatach handlowych” oraz „Trendy konsumenckie”. Powstała także Sala Ukraińska, w której polscy dostawcy mogą się spotkać z przedstawicielami ukraińskich sieci handlowych, które chcą nawiązać kontakty z polskimi dostawcami. To m.in. największa ukraińska sieć drogerii Eva, czy sieć Fora należąca do Fozzy Group, jednej z największych grup handlowo-przemysłowych na Ukrainie. Natomiast w sali start-upów by foodtech.ac na powierzchni ponad 100 mkw. najbardziej innowacyjne polskie start-upy spożywcze  prezentują na stoiskach swoje produkty.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony