StoryEditor
Producenci
18.09.2023 12:56

Bandi i Organique kolejny rok wspierają akcję Dotykam-Wygrywam na rzecz walki z rakiem piersi

Ambasadorkami akcji są między innymi Beata Sadowska, Daria Widawska, Marzena Rogalska, Natalia Przybysz, Elżbieta Romanowska, Daniel Józek – Qczaj, Natalia Przybysz, Aleksandra Kisio, Dorota Gardias, Edyta Zając, Anna Gzyra-Augustynowicz, Siostry ADiHD i inni. / Dotykam Wygrywam
Bandi i Organique kontynuują wsparcie akcji Dotykam-Wygrywam, promując zdrowe nawyki pielęgnacji piersi w ponad 120 sklepach brafittingowych, współpracujących z marką Panache podczas Miesiąca Różowej Wstążki. W ramach tej inicjatywy organizowane są zarówno spotkania stacjonarne, jak i online, edukujące kobiety na temat dbania o zdrowie piersi. Kampania propaguje również pozytywne podejście do biustu i prowadzi edukację biustopozytywną wśród młodzieży szkolnej na terenie Polski przy wsparciu brafitterek-wolontariuszek fundacji Wsparcie na Starcie.

Bandi i Organique kolejny rok wspierają akcję Dotykam-Wygrywam; inicjatywę mającą na celu edukację kobiet, która jest realizowana w ponad 120 profesjonalnych sklepach brafittingowych, współpracujących z marką bieliźniarską Panache. W trakcie Miesiąca Różowej Wstążki te sklepy organizują zarówno spotkania stacjonarne, jak i online, które mają na celu promowanie zdrowych nawyków pielęgnacji piersi wśród kobiet. Kampania skupia się także na propagowaniu pozytywnego podejścia do biustu i prowadzeniu edukacji biustopozytywnej wśród młodzieży szkolnej na terenie całej Polski, dzięki współpracy brafitterek-wolontariuszek fundacji Wsparcie na Starcie.

Bandi i Organique stworzyły dla akcji produkty kosmetyczne-cegiełki. BIUSTOmydło, opracowane przez markę Organique, ma unikalną właściwość wymydlania się po dokładnie 30 dniach użytkowania. Ten nietypowy mechanizm ma na celu regularne przypominanie właścicielkom o konieczności wykonywania samobadania piersi. Jednak BIUSTOmydło to nie tylko produkt pielęgnacyjny; wewnątrz opakowania znajduje się również ulotka, która pełni rolę instrukcji, pomagając w przeprowadzeniu samobadania i dostarczając cennej wiedzy na ten temat.

BIUSTOkrem, oferowany przez markę Bandi, jest natomiast produktem stworzonym do codziennej pielęgnacji biustu i dekoltu. Ten preparat nie tylko poprawia elastyczność i sprężystość skóry w tych obszarach, ale także zawiera specjalnie opracowaną formułę, która ułatwia przeprowadzanie samobadania piersi.

Czytaj także: Marki kosmetyczne wspierają ruch Różowej Wstążki. Zobacz które!

Warto dodać, że marka Nature Essence dołącza w tym roku do grona producentów wspierających akcję charytatywną Dotykam-Wygrywam ze swoim suplementem diety Collagen For Your Beauty.

Wszystkie środki ze sprzedaży tegorocznych cegiełek zostaną przekazane fundacji Wsparcie na Starcie i zostaną wykorzystane na produkcję materiałów edukacyjnych skierowanych do nastolatek, które zostaną rozprowadzone w polskich szkołach. Dodatkowo, środki te posłużą do wsparcia utrzymania bezpłatnej aplikacji o nazwie "BIUSTOapka". Inicjatorką i organizatorką akcji jest Izabela Sakutova, międzynarodowa ekspertka ds. brafittingu.

Według danych z Krajowego Rejestru Nowotworów z 2020 roku, rak piersi i nowotwory ginekologiczne stanowią razem aż 37 proc. wszystkich przypadków nowotworów u kobiet w Polsce. Rak piersi jest najczęstszym nowotworem złośliwym wśród Polek, a każdego roku ponad 22 tysiące kobiet słyszy tę diagnozę. Alarmującym jest fakt, że u 5–10 proc. z nich nowotwór jest już zaawansowany w momencie wykrycia. To sprawia, że rak piersi jest drugą, po raku płuc, przyczyną zgonów z powodu nowotworów u kobiet, a wśród młodszych Polek (w wieku 20–44 lat) nawet pierwszą. Niestety, przez ostatnie 13 lat obserwujemy rosnącą tendencję w zakresie umieralności na raka piersi.

Czytaj także: Miya Cosmetics wsparła Fundację Rak‘n‘Roll

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. lipiec 2024 15:07