REKLAMABanner Główny_Polpak_ 10.05-24.05.2021

WYDARZENIA I PREMIERY

 

5 maja 2021, 16:44wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dzięki akcji

Dzięki akcji "Dobre Pudełko" udało się zebrać kilka tysięcy złotych dla Centrum Praw Kobiet (fot. mat.prasowe)

Połączenie pasji, miłości do piękna i chęci pomagania, pozwoliło zebrać sporą sumę pieniędzy, która zasiliła konto fundacji Centrum Praw Kobiet. Akcja „Dobre Pudełko” drogerii internetowej horex.pl odniosła wielki sukces i wiele wskazuje na to, że będzie kontynuowana w kolejnych latach.

„Dobre Pudełko” było debiutancką akcją charytatywną horex.pl. Na czym polegało to przedsięwzięcie? Kobiety kupujące zestaw ośmiu produktów do pielęgnacji ciała, mogły nie tylko czerpać z właściwości kosmetyków naturalnych, ale przede wszystkim pomagać, gdyż 20 zł z każdego sprzedanego boxu zasilało konto fundacji Centrum Praw Kobiet.

Akcja „Dobre Pudełko” rozpoczęła się w grudniu i trwała do końca marca. W ciągu czterech miesięcy Polki udowodniły, że potrafią jednoczyć się we wspólnym celu i działać na rzecz kobiet potrzebujących wsparcia.

Dzięki klientkom drogerii internetowej horex.pl udało się zebrać kilka tysięcy złotych, które zasilą konto fundacji Centrum Praw Kobiet, czyli najdłużej działającej organizacji w Polsce, udzielającej specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy.

- Bardzo doceniamy wsparcie finansowe, jakiego udzielają nam polskie przedsiębiorstwa, gdyż pozwala nam to tworzyć stabilną ofertę pomocową dla pokrzywdzonych kobiet i podejmować kolejne, nowe działania – mówi Monika Młynarczyk, menedżerka ds. marketingu i fundraisingu z Centrum Praw Kobiet.

Jak dodaje, dzięki temu każda kobieta doświadczająca przemocy, która zgłasza się do CPK, otrzymuje kompleksową, specjalistyczną i bezpłatną pomoc, m. in. prawną, socjalną i psychologiczną. CPK prowadzi także schronisko, które jest bezpiecznym schronieniem dla kobiet i ich dzieci, które muszą uciekać z przemocowego domu.

- Prowadzimy także telefon interwencyjny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Oferujemy kobietom bezpłatne warsztaty i spotkania w ramach Akademii Mocy Kobiet. Działań i inicjatyw jest mnóstwo, dlatego każde wsparcie ma dla nas bardzo duże znaczenie – podkreśla Młynarczyk.

Jak podkreśla Marzena Dybicz, Head of Marketing Communication drogerii internetowej horex.pl, sukces tej akcji jest sukcesem kobiet.

- Z jednej strony naszych klientek, które w atrakcyjnej cenie mogły nabyć wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji ciała i tym samym zatroszczyć się o siebie, ale z drugiej strony kobiet-podopiecznych CPK, gdyż pieniądze, które zasilą konto fundacji z pewnością zostaną spożytkowane we właściwy sposób i przeznaczone na działania, których kobiety potrzebują najbardziej – tłumaczy.

Zainteresowanie, jakim cieszyło się Dobre Pudełko, prawdopodobnie stanie się przyczyną do zainicjowania kolejnej odsłony przedsięwzięcia. Akcja byłą możliwa dzięki zaangażowaniu partnerów – właścicieli polskich marek kosmetycznych: Nacomi, FaceBoom, BodyBoom, Bielenda Professional, Glov, Mohani, Orientana. 


 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony