REKLAMABanner Główny_Dexpol_listopad-grudzień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

KORONAWIRUS

 

19 października 2020, 14:26Branża urody przyjęła wspólny front z branżą ślubną w obronie swojej działalności

Branża urody przyjęła wspólny front z branżą ślubną w obronie swojej działalności (fot. Shutterstock)

- Jesteśmy właśnie po spotkaniu Wedding & Beauty z wicepremierem i ministrem rozwoju Jarosławem Gowinem, wiceminister rozwoju Olgą Semeniuk, rzecznikiem MŚP Adamem Abramowiczem, wiceszefem PFR Bartoszem Marczukiem i Głównym Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Pinkasem. To było bardzo konstruktywne spotkanie, ale nie mogę zdradzić jeszcze ustaleń - poinformował na stronie FB szef społeczności Beauty Razem, Michał Łenczyński. 

REKLAMA

Wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin oraz wiceminister Olga Semeniuk spotkali się dziś z branżami, które wyjątkowo mocno odczuwają efekty kolejnych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli branży ślubnej i beauty - Michała Łenczyńskiego z Beauty Razem, wedding manager Magdy Zdziarskiej oraz florystki i dekoratorki Agnieszki Winnickiej.

Beauty Razem, jednogłośnie z przedstawicielami biznesu ślubnego, chce wsparcia  i odmrożenia solariów, masaży, miejsc poprawy kondycji fizycznej oraz wsparcia tych, którzy odnotowują spadki.

"To było bardzo konstruktywne spotkanie. Mówimy w 100 proc. jednym głosem ze ślubami. Ponieważ  pan premier prosił, aby ustalić wspólny komunikat, żeby nie było niepotrzebnych nieścisłości, musimy trochę poczekać na szczegółowe informacje. Ale nie bójcie się. Generalnie jest nieźle. Nie odczytałem żadnych informacji jako negatyw. Jest to dobrze zapowiadająca się druga tura współpracy" - napisał w oświadczeniu Michał Łenczyński z Beauty Razem. "Jestem dumny, że z branżą wedding mówimy jednym głosem. W każdej chwili możecie liczyć na Beauty Razem" - podkreślił.

Od poniedziałku 19 października w całym kraju zmieniły się zasady dotyczące organizacji wesel i innych uroczystości rodzinnych.

To część restrykcji, które mają pomóc w walce z koronawirusem, pozostałe obostrzenia obowiązuje od soboty. Premier Mateusz Morawiecki poinformował o nich podczas konferencji prasowej 15 października. Cała Polska jest w dwóch strefach: żółtej i czerwonej i obowiązują w nich nowe zasady bezpieczeństwa, które dotyczą też imprez okolicznościowych.

W strefie żółtej na weselach i innych uroczystościach może brać udział maksymalnie 20 osób, ale bez możliwości zabawy tanecznej. Uczestnicy wesel, styp lub przyjęć komunijnych, a także innych przyjęć okolicznościowych mają obowiązek zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia przez nich miejsc, w których będą spożywali posiłki lub napoje. W strefie czerwonej obowiązuje zakaz organizacji imprez okolicznościowych - takich jak wesela, komunie, chrzciny czy konsolacje.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony