REKLAMAMince Pharma_banner główny_19.10 - 26.10

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

24 września 2021, 14:22



wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jedną z bohaterek zapowiadającą obecne działania w mediach społecznościowych jest oficjalna ambasadorka marki – Paulina Krupińska

Jedną z bohaterek zapowiadającą obecne działania w mediach społecznościowych jest oficjalna ambasadorka marki – Paulina Krupińska (fot. materiały prasowe )

Z pierwszymi dniami jesieni wystartowała kampania wizerunkowa marki Cameleo, oferującej produkty do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Jej hasło przewodnie to: Włosy lubią zmiany.

REKLAMAStrategia zielona webinar (BelkawArtykułach)

– Największym źródłem inspiracji dla marki są kobiety i ich natura kameleona, oznaczająca gotowość do podejmowania zmian. Od samego początku Cameleo opiera swoje założenia na potrzebie manifestacji siebie, kreatywnej energii i odwadze w eksperymentowaniu. Hasło przewodnie: Włosy lubią zmiany doskonale oddaje charakter Cameleo i tym samym zapowiada kolejne działania związane z promocją marki  – czytamy w komunikacie dotyczącym startu kampanii.

W ramach rozpoczętej kampanii Cameleo pojawia się w spotach telewizyjnych TVN i Polsat, jako sponsor flagowych programów stacji. Markę możemy zobaczyć również w serwisach Player i Polsat GO.
Poza kampanią reklamową w jesiennej ramówce telewizyjnej, Cameleo zaznaczy swoją obecność w świecie online:
na kobiecych portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Produkty marki pojawią się też na kanałach twórców internetowych, którzy będą je testować oraz zachęcać do udziału w aktywnościach związanych z marką.

W aktualnej kampanii wizerunkowej, poświęconej flagowej linii produktów do pielęgnacji włosów, Cameleo kontynuuje współpracę z gwiazdami i czołowymi influencerkami beauty&lifestyle. Jedną z bohaterek zapowiadającą obecne działania w mediach społecznościowych jest oficjalna ambasadorka marki – Paulina Krupińska. Najnowsze kreacje reklamowe i materiały powstałe we współpracy z ambasadorką pojawią się m.in. na Facebooku, Instagramie i You Tube.

Właścicielem marki Cameleo jest firma Delia Cosmetics, polski producent kosmetyków i właściciel trzech marek – Delia, Cameleo i Dr Szmich.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony