REKLAMATestowane przez WK

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

 

25 stycznia 2023, 14:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Leszek Szwajcowski, wiceprezes sieci DP Drogerie Polskie podczas konferencji handlowej w 2018 r. poprzedzającej targi dla detalistów

Leszek Szwajcowski, wiceprezes sieci DP Drogerie Polskie podczas konferencji handlowej w 2018 r. poprzedzającej targi dla detalistów (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl/archiwum redakcji)

DP Drogerie Polskie, franczyzowa sieć zrzeszająca około 300 sklepów kosmetycznych, przygotowuje się do wiosennej konferencji handlowej, która odbędzie się 24-25 marca br. Do udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się producenci, którzy chcą zaprezentować swoje marki i produkty detalistom.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

DP Drogerie Polskie organizują pierwszą w tym roku konferencję handlową połączoną z targami, podczas których działający w sieci detaliści oraz kluczowi klienci firmy hurtowej Błysk z Jastrzębia Zdroju, która jest organizatorem sieci, zapoznają się z markami i ich produktami oraz mogą robić zakupy na preferencyjnych warunkach.   

Konferencja odbędzie się w dn. 24-25 marca 2023 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. W części oficjalnej zarząd sieci DP przedstawi jej strategię na najbliższe miesiące. Podczas konferencji również producenci mogą zaprezentować swoje marki w krótkich multimedialnych prezentacjach. Targi handlowe potrwają do godzin wieczornych, a po nich odbędzie się uroczysta kolacja i bankiet. Producenci, którzy chcą uczestniczyć w targach mogą kontaktować się z wiceprezesem sieci DP Leszkiem Szwajcowskim.

DP Drogerie Polskie to polska sieć franczyzowa. Istnieje od 13 lat i jest jedną z najdłużej działających na rynku sieci zrzeszających sklepy kosmetyczne. Powstała wokół firmy dystrybucyjnej Błysk. Sieć DP ma własną identyfikację wizualną i prowadzi szereg działań marketingowych wspierających sprzedaż w blisko 300 sklepach działających pod jej szyldem. Jako pierwsza drogeryjna sieć franczyzowa DP wdrożyły mobilną aplikację sprzedażową.

Czytaj więcej: DP Drogerie Polskie: pełna nowoczesność we franczyzie

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony