REKLAMAWK_wrzesień_baner główny_październik

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

HANDEL

 

13 października 2021, 12:34wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Franczyzobiorcy i zarząd sieci DP Drogerie Polskie w tureckim kurorcie Antalya

Franczyzobiorcy i zarząd sieci DP Drogerie Polskie w tureckim kurorcie Antalya (fot.materiały prasowe/DP)

Firma Błysk – franczyzodawca sieci DP Drogerie Polskie – podsumowała akcję handlową Lato na bogato 2021, a właściciele sklepów, którzy osiągnęli w niej najlepsze rezultaty spotkali się na wyjazdowej konferencji w Turcji.

REKLAMAWK_wrzesień_belka w artykułach_październik

Firma Błysk – franczyzodawca sieci DP Drogerie Polskie – zorganizowała już 9. akcję handlową Lato na bogato. Jej celem było zwiększenie zakupów przez uczestników sieci wśród partnerów akcji – firm kosmetycznych i kosmetyczno-chemicznych, które przygotowały specjalne pakiety zakupowe. W tym roku było to aż 41 firm i marek.

Akcja Lato na bogato jest skierowana do franczyzobiorców sieci DP Drogerie Polskie. Udział w niej jest dobrowolny. W tym roku okres zakupowy trwał od 1 czerwca do 31 sierpnia 2021 r. Wykonanie określonych celów zakupowych oraz terminowe płatności upoważniały uczestnika akcji do bezpłatnego pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu w kurorcie Antalya w Turcji. I tam właśnie spotkali się detaliści prowadzący drogerie, by wypoczywać i integrować się w ramach grupy, ale także rozmawiać o biznesie podczas konferencji handlowej.

DP Drogerie Polskie to franczyzowa sieć zrzeszająca około 300 drogerii. Jej organizatorem i głównym dostawcą jest firma Błysk z Jastrzębia-Zdroju.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony