Dm planuje otwarcie od razu kilkunastu sklepów w Polsce

Dm planuje otwarcie od razu kilkunastu sklepów w Polsce (fot. shutterstock)

Każdy nowy gracz pojawiający się na polskim rynku kosmetycznym wpływa na jego kształt. A największe znaczenie dla przyszłości rynku drogeryjnego i kosmetycznego będzie miał rozwój e-commerce – tak sieć Hebe, na naszą prośbę, komentuje wejście sieci Dm-drogerie markt do Polski.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Sieć drogerii Dm-drogerie markt wchodzą do Polski. Jesteśmy 14 rynkiem, na którym będą działały jej drogerie. Siedziba polskiego oddziału Dm będzie się mieściła we Wrocławiu. Sieć rekrutuje regionalnych menedżerów a także pracowników drogerii, którzy będą przechodzić szkolenia w Niemczech. Dm planuje otwarcie od razu kilkunastu sklepów w Polsce. Za budowę sieci na naszym rynku będzie odpowiedzialny Markus Trojansky, dyrektor zarządzający działem ekspansji Dm-drogerie markt.

Od momentu nagłośnienia pojawienia się Dm w Polsce zbieramy komentarze od producentów i handlu, pytając, jakie znaczenie ten fakt będzie miał dla przyszłości rynku kosmetycznego i drogeryjnego.

Oto komentarz sieci Hebe, która znajduje się w czołówce sieci drogeryjnych w Polsce:

„Dm-drogerie markt to duża sieć drogerii niemieckich ciesząca się rozpoznawalnością na arenie międzynarodowej. Polski rynek kosmetyczny od lat charakteryzuje się dużą konkurencją, a każdy z podmiotów wpływa na to, jak rynek ten jest ukształtowany.

Jako firma podejmujemy działania mające na celu wyróżnić nas na tle innych drogerii, naturalnym jest więc, że obserwujemy strategie wdrażane przez naszych konkurentów i będziemy także bacznie obserwować działania dm w Polsce.

Obecnie największy wpływ na obraz rynku drogeryjnego i kosmetycznego, nie tylko w naszym kraju, ale globalnie, ma dynamiczny rozwój e-commerce, który zmienia bezpowrotnie oblicze retailu drogeryjnego, a tym samym może wpłynąć na pozycję poszczególnych graczy“.

Czytaj także:

Inquiry: W kategoriach kosmetycznych sieci Dm trudno będzie dorównać Rossmannowi

Teresa Jonas, DP Drogerie Polskie: Dm-drogerie markt nie zmienią znacząco polskiego rynku drogeryjnego

Karolina Szałas, PMR: Dm-drogerie markt nie dogonią szybko Rossmanna

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony