Teresa Stachnio, członek zarządu sieci drogerii Jasmin, podczas Forum Branży Kosmetycznej zapowiedziała start programu Jasmin Premium

Teresa Stachnio, członek zarządu sieci drogerii Jasmin, podczas Forum Branży Kosmetycznej zapowiedziała start programu Jasmin Premium (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Sieć drogerii Jasmin ruszyła z promocją programu lojalnościowego dla konsumentów. Dzięki rejestracji w Klubie Jasmin zyskują oni szybki dostęp do promocji. Natomiast kampania Klubu Jasmin przekierowuje klientów do drogerii, które biorą udział w programie.To najlepsi franczyzobiorcy biorący udział w programie Jasmin Premium. – To grupa franczyzobiorców ze specjalnymi przywilejami. Ze specjalnych ofert będą także korzystać klienci tych drogerii – powiedziała Teresa Stachnio, członek zarządu sieci Jasmin podczas Forum Branży Kosmetycznej w Warszawie.

REKLAMAEco&More belka w artykułach Perły (23-29.09.2020)

Sieć drogerii Jasmin ruszyła z promocją programu lojalnościowego dla konsumentów. Klienci, którzy się w nim zarejestrują zyskują szybszy i łatwiejszy dostęp do promocji, rabatów, zniżek i gratisów. Klub Jasmin jest połączony z aplikacją zakupową, z której korzysta sieć Jasmin, i która jest oparta na terminalach płatniczych.  Głównym identyfikatorem dla klienta jest numer telefonu.

Przy rejestracji do Klubu Jasmin konsument otrzymuje jednorazowy 5-proc. rabat na następne zakupy (ważny przez 30 dni). Przy każdych kolejnych zakupach, w zależności od wartości paragonu, naliczane są mu punkty. Kiedy uzbiera 50 punktów otrzymuje bon o wartości 10 zł do wydania przy kolejnej wizycie w drogerii.

Program Klub Jasmin promuje drogerie, które korzystają z aplikacji zakupowej rekomendowanej przez sieć. Do takich placówek przekierowuje kampania, która ruszyła w mediach społecznościowych. Klienci otrzymują listę drogerii, w których została wdrożona aplikacja i gdzie mogą się zarejestrować do Klubu Jasmin.

Sieć Jasmin rusza także z programem Jasmin Premium, do którego zostaną włączone najlepsze placówki działające w organizacji. – Zapraszamy do programu  najlepszych franczyzobiorców. Będzie to grupa ze specjalnymi przywilejami. Ze specjalnych ofert będą także korzystać klienci tych drogerii – powiedziała Teresa Stachnio, członek zarządu sieci Jasmin podczas Forum Branży Kosmetycznej w Warszawie.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B poświęcona biznesowi kosmetycznemu, informująca o najważniejszych trendach na tym rynku, łącząca przemysł z handlem. Organizatorem Forum Branży Kosmetycznej jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca magazynów B2B "Wiadomości Kosmetyczne" i "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl. 7. Edycja Forum odbyła się 3 października br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

– To dla mnie jedno z ważniejszych spotkań w roku, zawsze biorę udział w Forum Branży Kosmetycznej. Poznaję nowe firmy, marki, trendy. Zawsze na tym Forum można znaleźć to, co jest modne, o czym wcześniej czytamy w internecie – podkreśla Teresa Stachnio. – Również w tym roku poznałam podczas Forum kilka zupełnie nowych firm, a część była mi znana z internetu, czy z tzw. poczty pantoflowej – słyszałam, że mają bardzo dobre produkty i warto tę firmę odszukać. I właśnie tutaj udało się to zrobić, wizytówki wymienione, słowo się rzekło i będziemy się spotykać – zapowiedziała Teresa Stachnio. 

Teresa Stachnio, członek zarządu sieci drogerii Jasmin podczas Forum Branży Kosmetycznej, w debacie na temat trendów, które będą kształtowały rynek beauty 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony