PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

1 października 2021, 12:42wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nivea Polska jest częścią Beiersdorf Manufacturing Poznań. Fabryka przechodzi właśnie rozbudowę i modernizację. Po zakończeniu prac zakład podwoi zatrudnienie oraz możliwości produkcyjne. Budowa potrwa do kwietnia 2023r.

Nivea Polska jest częścią Beiersdorf Manufacturing Poznań. Fabryka przechodzi właśnie rozbudowę i modernizację. Po zakończeniu prac zakład podwoi zatrudnienie oraz możliwości produkcyjne. Budowa potrwa do kwietnia 2023r. (fot. materiały prasowe )

Nivea Polska tworzy w Poznaniu nowe zespoły, które będą odpowiadały za wsparcie globalnych struktur Beiersdorf w zakresie obsługi procesów finansowych i IT.

Nivea Polska rozpoczęła rekrutację do działów IT oraz finansowego w obszarze kontrolingu Supply Chain. W sumie oferuje osiemnaście stanowisk.

Wśród nich są: senior supply chain controller, inżynier usług IT - global client management, full stack developer (iOS), specjalista ds. podatków czy junior project manager finance transformation, ale także specjalista ds. trade marketingu, specjalista ds. sprzedaży i e-key account manager.

Tworzone w Poznaniu nowe zespoły będą odpowiadały za wsparcie globalnych struktur Beiersdorf w zakresie obsługi procesów finansowych i IT.

Czytaj też: Beiersdorf rozbudowuje poznańską fabrykę kosmetyków

 

 

 

 

 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony