REKLAMABio-Tech Banner Główny - 23 listopada - 6 grudnia

(fot. wiadomoscikosmetyczne.pl/K.Bochner)

Blisko 60 wystawców przedstawiło swoją ofertę na jesiennych targach handlowych sieci Jawa. Detaliści korzystali ze specjalnych upustów przygotowanych przez wystawców pracujących z siecią.

REKLAMAPharmena Belka w artykułach

Jesienna edycja targów handlowych organizowanych przez sieć Jawa odbyła się 8 listopada w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą. Na 57 stoiskach swoją ofertę zaprezentowali wystawcy współpracujący z siecią. Detaliści robili zakupy ze specjalnymi, targowymi rabatami. Mogli także zdobyć nagrody rzeczowe.

Jawa to polska sieć handlowa, której organizatorem jest firma dystrybucyjna Komplex-Torus z Warszawy. Firma stale inwestuje we własne drogerie. Do końca roku będzie ich miała ponad 50. Pod szyldem Jawy występują także drogerie franczyzowe oraz stoiska z chemią gospodarczą i kosmetykami w marketach.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony