REKLAMAAMTRA_Banner Główny_czerwiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PRAWO

 

12 marca 2019, 10:45wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wzór pisemnego zgłoszenia wierzytelności można pobrać na stronie syndycy.com.pl

Wzór pisemnego zgłoszenia wierzytelności można pobrać na stronie syndycy.com.pl (fot. adobe stock)

Sąd ogłosił upadłość spółki Best Production Forces, dawniej Mincer Corporation, odpowiadającej za 70-80 proc. produkcji dla firmy Basel Olten Pharm. Wierzyciele mogą składać wnioski w sprawie należności, które chcą odzyskać od spółki.

REKLAMA

Syndyk spółki Best Production Forces  w upadłości z siedzibą w Pęcicach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 lutego 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 2461/18, została ogłoszona upadłość Best Production Forces Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Równocześnie syndyk informuje, iż zgodnie z odpowiednimi przepisami ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe, wszystkie należności przysługujące wierzycielom w stosunku do masy upadłości zaspokajane są w trybie przewidzianym w przedmiotowej ustawie, tj. poprzez dokonanie zgłoszenia wierzytelności w postępowaniu upadłościowym.

Zgłoszenia wierzytelności, zgodnie z art. 239-240 ustawy Prawo upadłościowe, należy dokonać z podaniem sygnatury akt X GUp 183/19, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, na ręce Sędziego-Komisarza nadzorującego postępowanie upadłościowe Best Production Forces Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Pęcicach, na adres:

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, Sędzia-Komisarz SSR Anna Żuława, Sygn. akt X GUp 183/19 w terminie 30 dni od dnia ukazania się obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym”.

Osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, winny je zgłosić w terminie 30 dni od dnia ukazania się obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym”, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

Wzór pisemnego zgłoszenia wierzytelności można pobrać na stronie syndycy.com.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony