REKLAMAPolpak Packaging - banner główny - 07.06. - 21.06

Organizator: DP Drogerie Polskie/Błysk

Miejsce: Hotel Gołębiewski, Wisła

Data rozpoczęcia: 20.03.2020

Data zakończenia: 21.03.2020

Leszek Szwajcowski, wiceprezes zarządu sieci DP Drogerie Polskie, podczas konferencji w 2019 r.

Leszek Szwajcowski, wiceprezes zarządu sieci DP Drogerie Polskie, podczas konferencji w 2019 r. (fot. materiały prasowe)

Sieć DP Drogerie Polskie podała termin wiosennej konferencji handlowej. Odbędzie się ona 20-21 marca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Do 31 stycznia mogą się zgłaszać do sieci producenci, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę podczas targów towarzyszących konferencji.

Drogerie Polskie organizują handlową konferencję dwa razy w roku. Najbliższa, wiosenna edycja konferencji odbędzie się w dn. 20-21 marca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Konferencji towarzyszą targi, podczas których producenci mogą zaprezentować swoją ofertę i przygotowują specjalne rabatowane pakiety dla detalistów zrzeszonych w sieci.

DP Drogerie Polskie to franczyzowa sieć zrzeszająca 300 sklepów z asortymentem kosmetycznym. Wsparciem dla detalistów są działania marketingowe, w tym Klub DP – mobilna aplikacja zakupowa. Organizatorem sieci jest firma Błysk z Jastrzębia-Zdroju.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony