REKLAMARetail Trends 2023 baner główny

(fot. K. Bochner/materiały własne)

Firma dystrybucyjna Davi rozbudowuje importową część swojego biznesu. Na ostatniej konferencji handlowej firma zaprezentowała marki, na które ma wyłączność dystrybucyjną. Kosmetyki m.in. z Hiszpanii i Włoch mają odróżnić detalistów, do których trafią, od konkurencji.

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

Davi to znany dystrybutor kosmetyków i chemii gospodarczej z Wielkopolski. W ofercie posiada 12 tys. indeksów znanych marek. Dostarcza towar do 800 klientów w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku oraz w województwie łódzkim. Firma jest też właścicielem sieci drogerii Vica. Ponad 30 placówek prowadzi w nowoczesnym, wypracowanym przez siebie standardzie.

Profil działalności firmy Davi zmienia się. Coraz większego znaczenia w biznesie dystrybutora nabiera import. Firma poszukuje na świecie i sprowadza do Polski marki wyróżniające się składem  i designem, wiele z nich to kosmetyki odpowiadające na modne trendy (naturalne składniki, certyfikaty eco). Dzięki Davi na nasz rynek trafiły już m.in. zapachy Parfums Saphir, kosmetyki pielęgnacyjne Byphasse, Instituto Espanol, Flor de Mayo, Ivy, Goji. Do sprzedaży na rynku masowym wchodzi także marka ekologicznych produktów higienicznych Gentle Day znana dotychczas głównie z internetu. Davi jest również współtwórcą naturalnych kosmetyków do włosów g-synergie.

Wszystkie marki dystrybutor zaprezentował podczas konferencji handlowej, która odbyła się w dn. 12-13 września w hotelu Toscania we Włoszakowicach pod Lesznem. Na spotkanie przybyli właściciele lokalnych i ogólnopolskich sieci drogeryjnych, m. in. Natura, Noel, Kosmyk, Wispol, Kosmeteria, którzy poznali importowaną ofertę Davi. Drugiego dnia odbyły się targi handlowe dla wszystkich odbiorców detalicznych dystrybutora. Na siódmą już „Davi-Manię” specjalne pakiety i nagrody przygotowały firmy z masowego rynku, których towar Davi dostarcza do detalu. Hurtownia obsługuje sklepy drogeryjne a także sieci spożywcze, takie jak m.in. Dino, Żabka, Piotr i Paweł. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony