(fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Ponad 40 firm przygotowało specjalną ofertę handlową na targi, które zorganizowała firma Błysk z Jastrzębia Zdroju – jeden z największych dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, a także właściciel takich marek jak Yumi i Provocater oraz deweloper budujący i komercjalizujący galerie handlowe. Podczas konferencji i targów , które odbyły się 24-25 marca w Wiśle, w hotelu Gołębiewski, nowości poznawali i korzystali z dobrych cen detaliści zrzeszeni w sieci DP Drogerie Polskie, której Blysk jest organizatorem, oraz najwięksi klienci Błysku z sektora spożywczego.  

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Konferencja handlowa i targi dla odbiorców firmy dystrybucyjnej Błysk odbyły się 24-25 marca w Wiśle, w hotelu Gołębiewski. Uczestniczyli w nich detaliści zrzeszeni we franczyzowej sieci DP Drogerie Polskie, której Błysk jest operatorem oraz właściciele sklepów spożywczych zaopatrujących się u dystrybutora w kosmetyki i chemię gospodarczą – detaliści również działający we franczyzowych sieciach lub prowadzący własne lokalne sieci.

Detal to dobre marże i relacje budujące markę w rynku

Specjalną targową ofertę przygotowało ponad 40 wystawców – producenci kosmetyków pielęgnacyjnych, do makijażu, zapachów, artykułów higienicznych i chemii gospodarczej.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

Detaliści mogli robić zakupy nie tylko w dniu targów, jednak pojawili się, by poznać nowości, spotkać się we własnym gronie, wymienić doświadczeniami. Według dostawców biorących udział w targach, z którymi rozmawialiśmy, absolutnie nie można mówić o kresie handlu detalicznego. To nadal istotny kanał sprzedaży, oferujący dobre marże i ludzie, którzy poprzez swoją pracę i polecanie produktów stają się ambasadorami marek i produktów. Jeśli marka ma zbudowaną dystrybucję i dobre relacje w detalu, korzysta na nich. 

Wieczorem wszyscy uczestnicy wydarzenia integrowali się podczas uroczystej kolacji i bawili na koncercie zespołu Kombii.

Konferencja handlowa

Targi poprzedziła konferencja handlowa, podczas której o rozwoju spółki Błysk oraz pozostałych biznesów opowiedziała prezes firmy Teresa Jonas. Gości przywitał Leszek Szwajcowski, wiceprezes firmy. O rozwoju rynku kosmetycznego i drogeryjnego w Polsce oraz o wyzwaniach, jakie stoją przed tradycyjnym detalem opowiedziała Katarzyna Bochner, redaktor naczelna Wiadomości Kosmetycznych, które były patronem wydarzenia.

Błysk - dystrybutor kosmetyków dla handlu tradycyjnego i nowoczesnego

Błysk jest jednym z czołowych dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej w Polsce i oficjalnym dystrybutorem ponad 60 firm. Firma działa od 30 lat. Zatrudnia ponad 200 osób, w tym 40 przedstawicieli handlowych. Dostarcza towar do ponad 2 tys. odbiorców, w tym do największych nowoczesnych sieci drogeryjnych w Polsce. Ma w ofercie 12 tys. produktów i dysponuje ponad 10 tys. powierzchni magazynowej.

Rodzinna grupa kapitałowa 

Błysk-dystrybucja jest polską firmą rodzinną i jedną z kilku spółek w grupie kapitałowej prowadzonych przez rodzinę państwa Jonasów. Obecnie firmy prowadzą dwa pokolenia – rodzice i synowie podzielili się obowiązkami i zarządzają poszczególnymi obszarami biznesu.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony