REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

17 stycznia 2022, 11:30wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Filia Beiersdorf Shared Services została ulokowana na terenie kompleksu Beiersdorf Manufacturing Poznań i Nivea Polska

Filia Beiersdorf Shared Services została ulokowana na terenie kompleksu Beiersdorf Manufacturing Poznań i Nivea Polska (fot. materiały prasowe )

Beiersdorf Shared Services uruchomiła pierwsza na świcie filię. Powstała ona z początkiem 2022 roku w Polsce. Jej celem jest wzmocnienie fabryki Beiersdorf Manufacturing Poznań oraz firmy Nivea Polska o zespół specjalistów w dziedzinach IT i zarządzania łańcuchem dostaw.

REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

Beiersdorf Shared Services (BSS) jest spółką zależną Beiersdorf, założoną w 2003 roku i świadcząca swoje usługi wszędzie tam, gdzie koncern ma swoje przedstawicielstwa. To partner firmy Beiersdorf w zakresie IT i finansów.

Firma świadczy usługi od klasycznej księgowości po zaawansowane rozwiązania infrastrukturalne i zarządzanie aplikacjami w IT. Zatrudnieni w niej specjaliści działają również jako konsultanci strategiczni. Od ubiegłego roku BSS poszukiwała specjalistów do pracy w Polsce, o czym wiadomoscikosmetyczne.pl pisały w tekście Nivea Polska zatrudnia do IT i finansów.

W efekcie tej rekrutacji, z początkiem roku swoją działalność rozpoczęła pierwsza na świecie filia BSS. Została ona ulokowana w Poznaniu, by wzmocnić działanie tutejszej fabryki Beiersdorf Manufacturing Poznań oraz firmy Nivea Polska. Filia Beiersdorf Shared Services w Polsce to obecnie 24 specjalistów w dziedzinach IT i zarządzania łańcuchem dostaw. Będą jednak poszukiwani kolejni.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony