REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

E-wydania są cyfrowym odpowiednikiem drukowanego miesięcznika Wiadomości Kosmetycznych. Teraz można uzyskać bezpłatny dostęp do  e-wydań naszego pisma. Wystarczy zapisać się na newsletter!

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

Wiadomości Kosmetyczne od 15 lat towarzyszą branży, analizują trendy, przedstawiają producentów i marki, towarzyszą detalistom prowadzącym sklepy, promują nowości. Naszym pierwszym i podstawowym medium była gazeta drukowana, która jest bezpłatnie rozsyłana do handlu – do sklepów, hurtowni, sieci drogeryjnych, sieci aptecznych. Czytają ją właściciele i pracownicy sklepów, menedżerowie zarządzający sieciami drogeryjnymi, kupcy odpowiadający za zamówienia towarów do sieci.

Od kilku lat media jednak się cyfryzują, a dla Czytelników najszybszym i najłatwiejszym sposobem dotarcia do treści stał się internet. Dlatego bardzo ważnym kanałem kontaktów z naszymi odbiorcami stał się portal wiadomoscikosmetyczne.pl, gdzie codziennie zamieszczamy nowe informacje z rynku kosmetycznego.

Niezmiennie umożliwiamy także czytanie Wiadomości Kosmetycznych w formie e-wydań, które są odpowiednikiem gazety drukowanej, ale ich zaletą jest to, że można je przejrzeć w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu mobilnym. Nie ma też potrzeby gromadzenia wydań papierowych, kiedy chcemy cofnąć się do publikacji sprzed kilku lat lub ważne treści zarchiwizować. E-wydania są też wkładem w ochronę środowiska naturalnego.

Dostęp do każdego e-wydania Wiadomości Kosmetycznych można kupić. Cena pojedynczego wydania to 19,99 zł. Jeśli jednak chcecie Państwo czytać e-wydania bezpłatnie, teraz jest taka możliwość. Wystarczy zapisać się na nasz newsletter, aby uzyskać BEZPŁATNY dostęp do bieżącego e-wydania Wiadomości Kosmetycznych.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER WIADOMOŚCI KOSMETYCZNYCH TUTAJ

Subskrybenci newslettera otrzymają oddzielną wiadomość e-mail z linkiem bezpłatnego dostępu do e-wydania Wiadomości Kosmetycznych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony