REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

STREFA URODY

Zdrowie i relaks

 

4 grudnia 2020, 13:48Pandemia sprawiła, że ​​dobre samopoczucie z luksusu stało się koniecznością

Pandemia sprawiła, że ​​dobre samopoczucie z luksusu stało się koniecznością (fot. adobe stock)

Po wszystkich paraliżujących wiadomościach i życiu w strachu, poczucie bezpieczeństwa to największy luksus, którego pragną konsumenci. Dlatego kupują produkty wellness i chcą się przede wszystkim dobrze czuć  - napisał Global Cosmetic Industry Magazine.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Stale zmieniający się konsument

Konsumenci określają zdrowy styl życia jako zrównoważony - niezależnie od tego, czy oznacza to wypoczynek, swobodną aktywność fizyczną, odpowiednią wagę, czy też zdrowo wyglądającą skórę, włosy i paznokcie.
Ten zdrowy, luksusowy styl życia można dostosować do każdego pomieszczenia w domu i biurze przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

- Rano konsumentami wellness są rodzice, po południu menedżerowie, a wieczorem małżonkowie. W piątek są smakoszami, w sobotę joginami, w niedzielę ogrodnikami. Marki muszą w każdej chwili zaspokajać potrzeby każdego konsumenta, ze szczególnym uwzględnieniem dobrego samopoczucia - czytamy w Global Cosmetic Industry Magazine.

Każdy z nich szuka wszędzie i przez cały dzień możliwości odnowy biologicznej „mikro dawek” wellness, które są dostosowane do ich harmonogramu i budżetu, z których wszystkie pozycje są elastyczne w zależności od potrzeb.

Zmieniające się potrzeby konsumentów

Wiele osób ma teraz luksus w postaci większej ilości czasu, ponieważ nie martwią się już o dojazdy do pracy. Z powodu tych zmian związanych z COVID-19 nasze pragnienia i potrzeby są zupełnie inne niż wcześniej. Poczynając od naszych ciał - światło reflektorów skierowało się z widocznych części ciała do płuc. Każdy chce mieć zdrowe płuca. Ćwiczenia oddechowe są bezpłatne, ale można kupić wszelkiego rodzaju materiały pomocnicze, w tym oczyszczacze powietrza, maski ochronne oraz energetyzujące lub relaksujące zapachy. Przeszkodą numer jeden dla dobrego samopoczucia i zdrowia psycho-fizycznego jest zbyt duży stres. Konsumenci są skłonni zapłacić więcej za marki, dzięki którym będą wyglądać i czuć się lepiej. Nowa gospodarka stworzyła nowego konsumenta, który mniej dba o jakość i cenę, ale chce być inspirowany.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony