REKLAMAKomunikacja w social mediach webinar K2 Precise - baner główny
Hebe.pl będzie działać jak marketplace. Oferty od zewnętrznych sprzedawców będą oznaczane znakiem Hebe Partner

Hebe.pl będzie działać jak marketplace. Oferty od zewnętrznych sprzedawców będą oznaczane znakiem Hebe Partner (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Sklep internetowy Hebe będzie działać jak marketplace. Sieć Hebe rozszerza ofertę hebe.pl oraz aplikacji Hebe o produkty od zewnętrznych dostawców. Będą one oznaczone znakiem Hebe Partner.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Hebe jeszcze mocnej wchodzi w e-commerce. Hebe Partner to najnowszy projekt sieci drogeryjnej, która prowadzi blisko 300 sklepów stacjonarnych w Polsce i internetową drogerię hebe.pl

Internetowa drogeria hebe.pl będzie działać jak marketplace. Oferta sklepu znacznie się powiększy dzięki współpracy z zewnętrznymi dostawcami.

– Program partnerski Hebe Partner w ramach sklepu internetowego hebe.pl i aplikacji Hebe zakłada rozszerzenie oferty produktowej dzięki współpracy z partnerami, wybranymi dostawcami Hebe. Produkty oznaczone znakiem Hebe Partner będą wysyłane bezpośrednio przez jednego z naszych zaufanych dostawców. Program zostanie uruchomiony w najbliższym czasie – poinformowała wiadomoscikosmetyczne.pl Weronika Gwiazda, koordynator ds. marketingu w Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Znak Hebe Partner został zgłoszony do urzędu patentowego, trwa jego rejestracja. Zakres rejestracji obejmuje m.in. „zapewnianie platformy internetowej [marketplace] dla nabywców i sprzedawców towarów i usług; Usługi sprzedaży towarów i usług na rzecz osób trzecich za pośrednictwem platformy internetowej [marketplace]; Promocja sprzedaży dla osób trzecich za pośrednictwem platformy internetowej [marketplace]; Usługi sprzedaży detalicznej, sprzedaży detalicznej online, handlu hurtowego, wysyłkowej sprzedaży detalicznej”.

Zmienił się już regulamin zakupów w hebe.pl, w którym zostały uwzględnione zasady zakupów u firmy partnerskich. Hebe informuje kupujących: „Klientowi wyświetlać się będzie to czy Produkty pochodzą od Sprzedawcy czy też od Partnera oraz informacja od jakiego Partnera pochodzą Produkty”.

Hebe to jedna z największych sieci drogeryjnych działających w Polsce. W maju 2021 roku minęło 10 lat odkąd Hebe pojawiło się na naszym rynku. Internetowa drogeria ruszyła natomiast 17 lipca 2019 r. Dziś ta należąca do Jerónimo Martins sieć (właściciel dyskontów Biedronka) to około 290 drogerii oferujących zróżnicowany asortyment oraz autorskie produkty marki Hebe, a także portfolio marek na wyłączność. Do końca roku punktów Hebe będzie już ponad 300. Sieć cały czas uruchamia kolejne placówki i wchodzi do kolejnych miast. 

Czytaj: Sieć Hebe od 11 lat na rynku. Już wkrótce będzie miała 300 lokalizacji

Sieć, która swoją działalność zaczęła w Polsce, wychodzi na inne rynki i poszukuje specjalistów do obsługi e-sklepów w danych regionach. Hebe przez swoją stronę hebe.com zaopatruje już także klientów na rynkach Czech, Niemiec, Słowacji i Portugalii. Sieć przygotowuje się także do otwierania stacjonarnych sklepów na zagranicznych rynkach. Dziś w mediach społecznościowych strona Hebe zmieniła nazwę na Hebe Polska. 

Czytaj: Hebe rozwija stronę hebe.com i sprzedaż na zagranicznych rynkach

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony