REKLAMATestowane przez WK
Seria Dairy Fun uzyskała tytuł brązowej Perły Rynku Kosmetycznego w kategorii Kosmetyki do mycia i higieny ciała

Seria Dairy Fun uzyskała tytuł brązowej Perły Rynku Kosmetycznego w kategorii Kosmetyki do mycia i higieny ciała (fot. materiały prasowe )

Dairy Fun to kosmetyki o niestandardowych formułach. Oferowane są w postaci galaretek, smoothie, budyni, sorbetów oraz kul do kąpieli. Kolejnym wyróżnikiem są soczyste kolory i owocowe zapachy. Dzięki temu linia jest idealna propozycją dla konsumentów, którzy oprócz skuteczności w działaniu oczekują innowacji w podejściu do pielęgnacji.

REKLAMATestowane przez WK Ohjo

Dairy Fun to kompleksowa seria dziewięciu produktów do mycia i pielęgnacji ciała galaretki, smoothie, budynie, sorbety i kule do kąpieli. Te niestandardowe formuły stanowią o wyjątkowości i innowacyjności linii, która jest jednocześnie serią familijną, dostępną dla każdego. Soczyste kolory i owocowe zapachy wyróżniają kosmetyki spośród tych, które są aktualnie dostępne na rynku. Ich energetyzujący design zdecydowanie przykuwa uwagę.

Wyróżnienie linii, której koncept oparty jest na wyjątkowości to najwyższy dowód uznania tej innowacji, ale także kolejny element, który motywuje nas do działania. Dairy Fun to fuzja kolorów i niestandardowych formulacji, które z pewnością odbiegają od tych spotykanych na sklepowych półkach. Doskonale wiemy, że oprócz skuteczności w działaniu konsument oczekuje innowacji w podejściu do pielęgnacji. Nie chodzi tu tylko o innowacyjne surowce kosmetyczne, ale także ciekawy wygląd czy inny sposób aplikacji.

Dairy fun to nowoczesny sposób podania tradycyjnego kosmetyku. Dominujący kolor linii również nie jest przypadkowy. Pomarańczowa barwa symbolizuje energię, motywację do działania oraz kojarzy się z tym, co egzotyczne i ekscytujące. W ramach inauguracji serii odbył się także wyjątkowo atrakcyjny i energetyczny event dla influencerów oraz redakcji pism branżowych, które podzieliły się z nami bardzo pozytywnym feedbackiem. Spotkanie w postaci letniego pikniku, wypełnionego masą atrakcji, a dodatkowo zwieńczone warsztatami hand made – wzbudziło wiele emocji oraz efekt „wow!” – co było dla nas niezwykle ważne i inspirujące.

Czytaj też: Delia Cosmetics zaprezentowała swoją linię pielęgnacyjną podczas spotkania w plenerze 

Ratujemy pszczoły z Dairy Funem!

Przy planowaniu działań marketingowych poszliśmy o krok dalej, ponieważ Dairy Fun został partnerem łódzkiego start-upu, ratującego pszczoły. Wśród linii znajduje się sorbet do rąk „Cud Miód” – który bezpośrednio nawiązuje do akcji. Głównym elementem współpracy jest sponsoring ula, który jest zdalnie monitorowany 24/h – niebawem na naszych profilach SoMe pojawią się szczegóły projektu.

Czytaj też: Delia Cosmetics zbudowała ul zarządzany przez sztuczną inteligencję

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i płynącej wraz z nią idei, ponieważ każdy kosmetyk, który wytarzamy oparty jest przede wszystkim na wartościach: autentyczności, jakości i dostępności. Otrzymane wyróżnienie z pewnością wykorzystamy w komunikacji online na wszystkich dostępnych kanałach www, Facebook (również przy projekcie Inteligentnych Uli), Instagram oraz TikTok oraz w kanałach offline.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony