StoryEditor
Producenci
19.09.2023 13:56

Benefit wprowadza narzędzie AI do analizy porów na skórze twarzy

Benefit Cosmetics kontynuuje starania w kierunku stania się marką go-to, jeśli chodzi o makijaż i pielęgnację porów. / Benefit Cosmetics
Benefit nawiązał współpracę z firmą Perfect Corp. zajmującą się technologią kosmetyczną, aby stworzyć narzędzie do analizy porów oparte na sztucznej inteligencji, które ma pomóc konsumentom w znalezieniu potrzebnych produktów. Narzędzie o nazwie P.A.T. wykrywa i analizuje pory w czasie rzeczywistym.

Benefit nawiązał strategiczne partnerstwo z firmą Perfect Corp., ekspertem w dziedzinie technologii kosmetycznych, w celu opracowania innowacyjnego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji. To narzędzie, znane jako P.A.T., umożliwia dokładną analizę porów skóry w czasie rzeczywistym, a jego głównym celem jest pomóc konsumentom w znalezieniu odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry.

image

Przykładowa analiza skóry za pomocą urządzenia P.A.T.

Wiadomości Kosmetyczne
Kamera P.A.T. skanuje twarz i pory klienta, mierząc indywidualny poziom zatkanych porów, wielkość porów i nierówną teksturę. Następnie wyniki wyjaśniają potencjalne przyczyny każdego problemu i dostarczają osobistych rekomendacji produktów w oparciu o główny problem klienta dotyczący porów. P.A.T. Narzędzie posiada również niestandardową, interaktywną funkcję „uszczypnij, aby powiększyć”, aby zobaczyć pory z bliska.

Według Beauty Packaging firma Benefit próbuje powtórzyć swój sukces dzięki wirtualnej przymiarce produktów do brwi Brow Try-On, opracowanej wspólnie z Perfect Corp. w 2018 r.Odkąd firma zaczęła zbierać dane w czerwcu 2020 r., ponad milion konsumentów przetestowało różne wyglądy brwi podczas eksploracji różne kształty i style brwi – spędzając na stronie ponad 125 000 godzin. Benefit dołączył tym samym do gamy marek, które proponują klientom i klientkom wirtualne przymierzanie kosmetyków lub analizę skóry, takich jak Avon, Sally Hansen, Coty, AS Watson czy Chanel.

Koncentracja Benefit na porach i produktach związanych z porami rozpoczęła się w 2010 roku wraz z wprowadzeniem podkładu Porefessional i od tego czasu marka stale poszerza swoją ofertę produktów do pielęgnacji porów. Narzędzie P.A.T. jest dostępne dla konsumentów na stronie internetowej Benefit dla konsumentów na całym świecie.

Czytaj także: Sally Hansen udostępni wirtualne przymiarki lakierów

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. lipiec 2024 17:33