StoryEditor
Producenci
18.07.2023 12:54

Dr Irena Eris została partnerem festiwalu mBank Nowe Horyzonty 2023

Dr Irena Eris wspierać będzie prezentowane podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty polskie premiery i produkcje / materiały prasowe
​Dr Irena Eris została partnerem tegorocznej edycji wrocławskiego festiwalu mBank Nowe Horyzonty. To kolejny przykład działań marki wspierających ambitną polską kulturę i sztukę. Firma od lat współpracuje z utalentowanymi artystkami i artystami oraz pomaga im w spełnianiu ich kreatywnych marzeń. Wspiera filomowe produkcje rodzimych twórców. Jest także partnerem strategicznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Marka Dr Irena Eris po raz kolejny została partnerem rozpoczynającego się 20 lipca we Wrocławiu 23. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty. Wspierać będzie prezentowane podczas festiwalu polskie premiery i produkcje. W sumie na widzów czekać będzie aż 251 filmów z różnych zakątków świata.

Partnerstwo marki Dr Irena Eris z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym mBank Nowe Horyzonty to kolejny przykład działań marki Dr Irena Eris wspierających ambitną polską kulturę i sztukę. Firma od lat angażuje się w wartościowe projekty, współpracując z utalentowanymi artystkami i artystami oraz pomagając im w spełnianiu ich kreatywnych marzeń. Marka jest m.in. partnerem strategicznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Wspiera także produkcje filmów rodzimych twórców – wśród nich znalazł się m.in. zaprezentowany podczas 75. edycji Festiwalu w Cannes oraz nagrodzony w Konkursie Głównym na zeszłorocznym Festiwalu w Gdyni głośny film pt. „The Silent Twins” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, jak również nagrodzona Grand Prix w konkursie głównym na tegorocznym Festiwalu w Cannes brytyjsko-polska produkcja pt. „The Zone of Interest”.

– Poprzez swoje wieloletnie zaangażowanie w kulturę marka Dr Irena Eris chce wspierać twórców, którzy odważnie poszukują nowych sposobów na wyrażanie siebie i świadomie wykraczają poza utarte schematy. Dlatego z dumą kontynuujemy nasze partnerstwo z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym mBank Nowe Horyzonty – mówi Joanna Łodygowska, szefowa działu komunikacji firmy Dr Irena Eris.

23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty odbędzie się w dniach 20-30 lipca 2023 we Wrocławiu, a także online od 20 lipca do 6 sierpnia. Na widzów czekać będzie aż 251 filmów z różnych zakątków świata. Festiwal od lat uznawany jest za święto niezależnego kina i artystycznych poszukiwań. Oprócz produkcji kinowych, uczestnicy będą mogli wziąć udział także w licznych wystawach, koncertach, spotkaniach i innych wydarzeniach towarzyszących.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty to nie tylko wyjątkowe wydarzenie filmowe, ale również platforma dla twórców, aktywistów i entuzjastów sztuki, pragnących przełamywać granice i wyrażać siebie poprzez swoją twórczość. Festiwal to doskonałe miejsce spotkań, wymiany myśli i twórczej debaty, pozwalające na rozwinięcie nie tylko kinowych horyzontów, ale również wzbogacające i wspierające rozwój społeczności. Marka Dr Irena Eris doskonale rozumie istotę wspierania ambitnej sztuki i twórców, dlatego niezwykle cieszy nas, że już kolejny rok możemy współpracować przy organizacji Festiwalu –  mówi Marcin Pieńkowski, dyrektor festiwalu.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
19.04.2024 14:46
Bulgari otwiera pierwszy butik w Polsce
Bulgari to jedyna z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek na świecie.Zengame from Tokyo, Japan, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons
Portal Fashion Biznes podaje, że włoska marka luksusowych dóbr, Bulgari, planuje otwarcie swojego pierwszego butiku w Polsce. Sklep zostanie zlokalizowany na Placu Trzech Krzyży. Termin otwarcia butiku nie został jeszcze ogłoszony.

Bulgari, znana również jako Bvlgari, to włoska firma należąca do francuskiego potentata w branży luksusowej, która została założona w 1884 roku. Jej sklepy znajdują się w najbardziej ekskluzywnych miejscach handlowych na świecie, takich jak Ginza Towers w Tokio czy Rodeo Drive w Los Angeles. Debiut butiku w Warszawie oznacza wejście marki na polski rynek. Bulgari działa w różnych segmentach rynku luksusowego, oferując produkty od biżuterii po zegarki, galanterię, perfumy, a nawet usługi hotelarskie, przy czym największą sławę przynosi jej luksusowa biżuteria. Obecnie będąca częścią Grupy LVMH, firma Bulgari została założona w regionie Epiru w Grecji przez złotnika Sotiriosa Boulgarisa.

Kancelaria MFW Fiałek świadczyła usługi doradcze dla franczyzobiorcy marki Bvlgari podczas negocjacji umowy najmu z zarządcą i właścicielem budynku na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie otwarto pierwszy sklep Bvlgari w Polsce. Doradztwo prawne obejmowało współpracę z zarządcą i właścicielem nieruchomości, w której ulokowano pierwszy butik tej prestiżowej marki na polskim rynku.

W ofercie Bulgari znajdują się serie zapachowe takie jak Splendida Collection, Le Gemme Imperiali, Aqva czy Bvlgari‘s Le Gemme Collezione Murano. Kompozycje sygnowane przez ten brand powstały we współpracy z perfumiarzami wśród których znaleźli się tacy eksperci i mistrzowie jak Annick Menardo, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Carlos Benaim, Sophie Labbe, Olivier Polge, Daniela (Roche) Andrier, Nathalie Lorson, Jean-Claude Ellena i Yann Vasnier.

Czytaj także: Nie żyje Roberto Cavalli, włoski projektant mody i luksusowych perfum

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
19.04.2024 12:10
Marka Inglot weszła w kategorię lakierów hybrydowych
Inglot wypuścił na rynek swoją pierwszą kolekcję lakierów hybrydowychInglot
Inglot – jedna z najmocniejszych polskich marek makijażowych o światowym zasięgu – zdecydowała się na wejście w kategorię lakierów hybrydowych. Właśnie pojawiła się pierwsza kolekcja.

Marki, które zasłynęły z lakierów hybrydowych, jak Semilac czy NeoNail, pod wpływem zmieniających się trendów rynkowych dodały do swoich kolekcji lakiery tradycyjne. Marka Inglot – odwrotnie. Właśnie teraz zdecydowała się na wypuszczenie hybryd. Informacja ta zaskoczyła klientki marki, czemu dały wyraz w komentarzach w mediach społecznościowych, kiedy Inglot po raz pierwszy odkrył karty:

Czyżby hybrydy  A kiedyś pytałam ekspedientki i mówiła że nigdy nie wypuścicie Hybryd bo jesteście za naturą.

Ja nawet jako ówczesny pracownik byłam przekonywana przez makijażystkę regionalną, że Inglot nigdy nie wprowadzi hybryd, bo nie po to ma lakiery „oddychające”, żeby hybrydy wprowadzać do oferty.

Ale nie zabrakło oczywiście głosów entuzjastycznych i osób chętnych, żeby nowość natychmiast wypróbować:

Czad! Chyba czas abym powróciła do hybryd! 

No w końcu!

Przepiękne kolory!

Producent odniósł się do komentarzy:

Wprowadzenie do sprzedaży lakierów hybrydowych jest odpowiedzią na liczne pytania ze strony klientów. Nowa linia lakierów do paznokci wolnych od składników Hema i di-Hema, to połączenie trwałego manicure ze składem, który zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii i innych podrażnień.

Przeważającą liczbę w naszej ofercie dalej stanowią lakiery klasyczne, w tym seria Natural Origin, zawierająca 77% składników pochodzenia naturalnego oraz lakiery z linii O2M przepuszczające tlen i wodę. Wierzymy, że każdy znajdzie produkt dla siebie.

Nowa kolekcja lakierów hybrydowych Inglot utrzymana jest w stylistyce, którą marka obrała jakiś czas temu odchodząc od charakterystycznej dla siebie czerni. Opakowania produktów są pastelowe. Oszczędne w formie, naturalne są także materiały promocyjne i visuale związane z marką.

Na kolekcję składa się 20 odcieni lakierów, 2 bazy i top. Obecnie lakiery są dostępne w salonach Inglota oraz na stronie internetowej producenta.

Rynek lakierów hybrydowych w Polsce od lat rozwija się bardzo dynamicznie. W grupie liderów znajdują się takie marki jak Semilac (Nesperta), NeoNail (Cosmo Group) oraz Indigo, jednak oprócz nich bardzo wiele marek profesjonalnych i masowych produkuje lakiery hybrydowe. 

Czytaj także: Jeśli manicure, to hybrydowy [RAPORT]

Produkty do manicure to kategoria, która w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, na rynku działa wiele salonów zajmujących się stylizacją paznokci i usługi są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Polki słyną także ze swojego zamiłowania do pięknych paznokci i z umiejętności ich stylizacji w domowych warunkach. Stąd też przestrzeń do wprowadzania na rynek ciągle nowych marek i wariantów lakierów, zarówno klasycznych, jak i hybrydowych.

Rynek idzie w kierunku produktów delikatniejszych dla płytki paznokcia i eliminowania składników mogących powodować podrażnienia. Dostępne są lakiery wegańskie a ostatnio kolejne marki wprowadzają hybrydowe naklejki na paznokcie, które osobom miej wprawnym umożliwiają również zrobienie trwałej stylizacji paznokci w oparciu o gotowe szablony.

Czytaj także: Wegańskie lakiery do paznokci - trend czy nowy standard?

Według danych PMR lakiery do paznokci są kategorią beauty z największym udziałem sprzedaży internetowej, co wynika z popularności lakierów hybrydowych, które były dostępne na początku i przez długi czas tylko w internecie. 

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. kwiecień 2024 04:16