REKLAMAPrzewodnik Antybakteryjny_banner główny_maj 2020

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wiadomości Kosmetyczne ukazują się w druku. Można również pobrać je bezpłatnie w formie e-wydania na komputer lub inne urządzenie mobilne

Wiadomości Kosmetyczne ukazują się w druku. Można również pobrać je bezpłatnie w formie e-wydania na komputer lub inne urządzenie mobilne (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl )

Czy pandemia zmieni rynek kosmetyczny w Polsce? Jak z pracą w czasach koronawirusa radzą sobie drogerie? O czym pamiętać, jeśli szybko chcemy przestawić się na sprzedaż on-line – to tylko niektóre z tematów marcowego wydania „Wiadomości Kosmetycznych” związane z sytuacją, w jakiej się znaleźliśmy. Wirus, wirusem, ale kobiety nie przestaną o siebie dbać, więc znajdziecie u nas także kolejny dodatek w cyklu Akademii Wiadomości Kosmetycznych poświęcony kategorii pielęgnacji twarzy. Jeśli możecie #zostanciewdomu, a my dostarczymy Wam nasze treści także w formie e-wydania.

Pomimo niespotykanej i trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie wszyscy znaleźliśmy, działamy bez zakłóceń, choć zgodnie z zaleceniami ministra zdrowia stosujemy się do zasady #zostanwdomu i w systemie home office przygotowujemy dla Was kolejne wydania „Wiadomości Kosmetycznych”. Nadal drukujemy nasze pismo i dostarczamy do drogerii, hurtowni kosmetycznych, aptek i innych odbiorców w handlu, którzy pracują dziś na pierwszej linii frontu, pomimo zagrożenia epidemiologicznego.

Niezmiennie też przygotowujemy e-wydanie, czyli nasz miesięcznik w wersji cyfrowej. Jest w niej dostępny od lat, jednak obecnie ta forma komunikacji nabiera szczególnego znaczenia dla osób, które musiały lub mogły przestawić się na pracę zdalną.  

Dlatego teraz możecie BEZPŁATNIE POBRAĆ e-wydanie na swój komputer z e-kiosku wydawnictwa.

Niezmiennie e-wydania "Wiadomości Kosmetycznych" możecie również przeglądać na naszym portalu w archiwum wydań.

 

Zapraszamy do lektury marcowych „Wiadomości Kosmetycznych”, przygotowaliśmy dla Was szereg interesujących artykułów.

W raporcie COVID-19 zastanawiamy się, czy i jak pandemia wpłynie na rynek kosmetyczny. Chociaż nie są to jeszcze analizy, bo na nie za wcześnie, przedstawiamy obraz tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich tygodni i pierwsze spostrzeżenia, refleksje i przewidywania menedżerów z firm kosmetycznych.

Pokazujemy, jak drogerie, które obok sklepów spożywczych i aptek, stały się dla Polaków miejscami zakupów pierwszej potrzeby, poradziły sobie z organizacją pracy w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego i jakie wsparcie dostali ich pracownicy - o tym w artykule Drogerie na pierwszej linii frontu.

W dobie koronawirusa szereg firm – producentów i sklepów – chce się szybko przestawić na handel on-line. Jakie pułapki na nich czekają? Na co muszą zwrócić szczególną uwagę tworząc regulaminy swoich stron internetowych – takie informacje znajdziecie w komentarzu prawnym.

Mimo, że wszystkim nam zaprząta głowę troska o zdrowie, rodziny, firmy, staramy się normalnie żyć. Musimy o siebie dbać, staramy się dobrze wyglądać, bo to poprawia nam samopoczucie. Dlatego, niezależnie od przeciwności, konsumenci będą sięgać po kosmetyki, a nie tylko produkty higieniczne.

Jaki makijaż będzie modny w tym roku na wiosnę? Każdy. A jego podstawą będzie ładna cera. Co jeszcze? Tego dowiecie się zaglądając do e-wydania.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony