REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Renata Ciszewska, dyrektor marketingu firmy Delia Cosmetics, a także biorące udział w spotkaniu: Anna Dybowska, trycholog, Monika Lader, ambasadorka marki i kampanii #HerChange, Marta Lech-Maciejewska, właścicielka marki Spadiora oferująca m.in. jedwabne chusty do włosów

Renata Ciszewska, dyrektor marketingu firmy Delia Cosmetics, a także biorące udział w spotkaniu: Anna Dybowska, trycholog, Monika Lader, ambasadorka marki i kampanii #HerChange, Marta Lech-Maciejewska, właścicielka marki Spadiora oferująca m.in. jedwabne chusty do włosów (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Delia Cosmetics zorganizowała spotkanie z marką Cameleo. Oprócz hasła #hairchange towarzyszącego marce od dawna i zachęcającego do zmian w obrębie fryzury, zaprezentowała też kampanię #HerChange. Zachęca w niej kobiety do bardziej globalnych zmian. Ambasadorką akcji jest Monika Lader.

REKLAMALaura Conti_baner w artykule

Ambasadorką Cameleo oraz akcji #HerChange, w której marka zachęca do zmian, nie tylko w obrębie fryzury czy wyglądu jest Monika Leder. Kiedyś była skryta, zawstydzona i cicha. Dziś jest bohaterką swojego życia. Furtką do tej zmiany okazała się choroba, która doprowadziła do poważnych następstw. W ich wyniku przeszła operację usunięcia jelita grubego i dziś żyje ze stomią.

Marzyłam, by po operacji się nie obudzić – zdradziła podczas konferencji.

Jednak gdy okazało się, że choroba nie przeszkadza w byciu matką, jest natomiast zagrożeniem dla dalszego życia, zdecydowała się na zabieg i postanowiła, ze będzie on początkiem nowego życia. Tak też się stało. Dziś aktywnie działa i współtworzy Stowarzyszenie Łódzcy Zapaleńcy, organizuje spotkania i konferencje. Prowadzi też kanał @chill_lederka na Tik Toku (ma ponad 1 tys. obserwujących), na którym oswaja ludzi z zagadnieniem stomii.

Dzięki zmianie swojej życiowej postawy zaczęła też realizować swoje marzenia – występuje w filmach paradokumentalnych i reklamach, bierze udział w sesjach zdjęciowych, w tym okładkowej dla Wysokich Obcasów, w której prezentowała swoją markę bielizny stomijnej. Wierzy, że jej działalność może zmienić życie innych ludzi, którzy również borykają się z tą lub inną chorobą.

Historia jej zmiany zainspirowała markę Cameleo do kampanii #HerChange. W ramach tej akcji firma Delia Cosmetics każdego miesiąca – spośród dziewczyn, które nie boją się zmian – wybiera 30 testerek kosmetyków Cameleo Anti Damage. Walczą one o nagrodę główną, czyli włosową metamorfozę pod okiem stylistów i profesjonalną sesję zdjęciową.

Czytaj też: Delia Cosmetics rusza z nową kampanią Cameleo #herchange

Cameleo to marka produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów dla kobiet i mężczyzn. Należy do polskiej firmy Delia Cosmetics, która stworzyła ją z myślą o rynkach zagranicznych. Dziś jest oferowana w 60 krajach (poza Europą jest też w Singapurze, na Madagaskarze, a ostatnio także w Pakistanie). W sumie jej coroczna sprzedaż to 35 mln kosmetyków. 

– Świetne wyniki w eksporcie spowodowały że markę zaproponowaliśmy też polskim konsumentom. Cameleo nie jest ani marką premium, ani selektywną. Pozycjonujemy się jako średnia półka cenowa, bo tu jest najwięcej klientek. Chcemy dbać właśnie o tę liczną grupę kobiet , którym oferujemy jak najlepsze produkty, stworzone na ich kieszeń – powiedziała Renata Ciszewska, dyrektor marketingu firmy Delia Cosmetics.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony