REKLAMATestowane przez WK

PERSONALIA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

19 września 2022, 13:21wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Michał Łenczyński, założyciel grupy Beauty Razem

Michał Łenczyński, założyciel grupy Beauty Razem (fot. fb Beauty Razem)

Michał Łenczyński, założyciel 60 tysięcznej społecznej grupy wsparcia Beauty Razem, po raz kolejny zdobył tytuł Osobowość Roku – Biznes Beauty. Nagrodę przyznaje organizator targów Beauty Forum.

REKLAMALaura Conti_baner w artykule

Michał Łenczyński po raz kolejny odebrał podczas targów Beauty Forum statuetkę Osobowość Roku 2022 – Biznes Beauty. Tytuł ten zdobył także w ubiegłym roku. Nagrodę wręczono podczas targów Beauty Forum, które odbyły się w dn. 17-19 września.

Michał Łenczyński to szkoleniowiec, trener, mówca, od 2000 r. dyrektor Akademii Sztuki Piękności. Jest twórcą Beauty Razem, 60-tysięcznej społecznej grupy wsparcia z motto „Nie oceniaj. Dziel się dobrem". Stale obecny w 200 mediach ogólnopolskich, biznesowych i branżowych. Wynegocjował 1 mld zł tarczowego wsparcia, zapobiegł lockdownowi w salonach kosmetycznych na jesieni 2020 r. i współtworzył wytyczne sanitarne dla salonów. W kryzysie zorganizował dla Grupy wsparcie prawne, biznesowe, księgowe, psychologiczne, lobbying, wiedzę medyczną i motywację.

Wraz ze swoją ekipą prowadzi stale Grupę Beauty Razem, codziennie dzieląc się wiedzą na temat biznesu beauty na kanale na fb, organizuje szkoleniowe webinary oraz stymuluje przedsiębiorców do wymiany doświadczeń.

Więcej o projekcie Beauty Razem i jego twórcy przeczytaj: Michał Łenczyński: Beauty Razem wraca do gry. Jesteśmy silniejsi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony