REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

(fot. materiał partnera)

Krwawiące dziąsła są problemem, który coraz częściej pojawia się pośród konsumentów i jest jednym z pierwszych objawów chorób przyzębia, którego nie wolno bagatelizować. Na rynku pojawia się coraz więcej nowych produktów do higieny jamy ustnej: past, szczoteczek, płynów i nici. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że nie wszystkie z nich nadają się do codziennego stosowania.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Konsumenci zachęcani modnym opakowaniem past do zębów i piękną reklamą, nie zwracają uwagi na zawartość i skład. Producenci celowo ukrywają lub nie podają stopnia ścieralności szkliwa RDA na tubce, przez co klienci nieświadomie wybierają produkt, który jeszcze bardziej pogłębia ich problemy.

Ajona posiada jeden z najniższych stopni ścieralności szkliwa RDA 30 i jest od 70 lat antidotum na choroby jamy ustnej. Nie zawiera barwników, konserwantów, fluoru, jak i mikroplastiku oraz co ucieszy miłośników ekologii jest w aluminiowej tubce, dzięki czemu podlega w 99,9% recyklingowi.

Jak działa pasta do zębów na krwawiące dziąsła Ajona Stomaticum?

Krwawienie powodowane jest przez szereg różnych czynników, jednak kluczowym warunkiem utrzymania dziąseł w zdrowej kondycji, jest prawidłowy dobór pasty i szczoteczki.

Utrzymanie zdrowych zębów, dziąseł i języka, jest możliwe tylko wtedy, gdy stosuje się produkty, które zwalczają objawy chorób oraz są przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Środki do higieny jamy ustnej dla osób z problemem krwawiących dziąseł powinny być zarówno łagodne, jak i skuteczne. Pasta do zębów, która spełnia te kryteria, to niewątpliwie koncentrat Ajona Stomaticum. Produkowana według 70 letniej receptury, nie zmieniła swojej formy, kształtu i skuteczności leczniczego działania, potwierdzonego wieloletnimi badaniami.

Ajona dzięki unikalnym właściwościom zapobiega krwawieniu dziąseł przynosząc ulgę już po pierwszym użyciu. Działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie, łagodzi zapalenie dziąseł, eliminuje jego objawy oraz wspomaga proces regeneracji.

Wyjątkowy skład, który pozostaje tajemnicą firmy Dr.Liebe to m.in. zawartość 10 olejków eterycznych, brak konserwantów i barwników oraz bardzo niski stopień ścieralności szkliwa RDA 30 są najważniejszymi informacjami dla świadomego konsumenta.

Dobór odpowiedniej pasty do mycia zębów ma duże znaczenie, ale nie można zapominać o wyborze odpowiedniej szczoteczki. Nieodpowiedni sposób mycia zębów, to podstawowy błąd pielęgnacji jamy ustnej. Ale co zrobić, kiedy zauważymy kropelki krwi podczas mycia? Przyczyną krwawienia może być niewłaściwe - zbyt mocne szczotkowanie.

Klienci podczas zakupu szczoteczki nie sugerują się twardością włosia, która dzieli się na: miękką, pośrednią i twardą, lecz kierują się ceną i wyglądem, a nie właściwościami.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony