REKLAMADermena_Banner Główny_17.05-31.05.2023

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

1 marca 2023, 09:01wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Luty obfitował nam w nowości, wejścia i otwarcia. Pierwszy stacjonarny sklep kultowej marki Lush w Polsce, ogłoszenie wejścia dyskontu Woolworth na nasz rynek, pierwszy sklep Madonis... a poza tym dużo finansowego i prawnego know-how. Zapraszamy do lektury zestawienia 10 najczęściej czytanych tekstów lutego 2023 r.!

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

1. Niemiecki dyskont Woolworth wchodzi do Polski

Woolworth, niemiecka sieć dyskontów z asortymentem pokrewnym do KIK i Action, oficjalnie ogłosiła swoje wejście do Polski. Jeden z pierwszych sklepów będzie mieścił się w niedawno otwartym ponownie centrum handlowym Fort Wola w Warszawie, i można się spodziewać, że na jego półkach znajdzie się co najmniej kilkanaście marek kosmetycznych.

2. Jak Polacy kupują kosmetyki w dobie kryzysu? Wyniki Raportu Beauty Insight Box [TYLKO U NAS]

Jak pokazują wnioski z raportu, szczególnie interesujący okazuje się wyraźny podział preferencji zakupowych ze względu na różnice pokoleniowe. Inaczej do zakupu kosmetyków podchodzą Baby Boomers i przedstawiciele generacji X, Y i Z. Ci ostatni – tzw. „Zetki”, od pozostałych pokoleń odróżniają się najmocniej – mówi Ewa Eron, COO w Inisght Lab, współautorka Raportu Beauty Insight Box.

3. Procter & Gamble: nowe biuro w Warszawie dla wszystkich pracowników i ich potrzeb

Położony na warszawskim Targówku P&G Warsaw Hub odpowiada na potrzeby wszystkich pracowników i pracownic — także tych z niepełnosprawnościami. Biuro jest także zaprojektowane z myślą o dbałości o środowisko i minimalizację negatywnego wpływu na planetę.

4. Sklep Madonis w Wesołej to dopiero początek. Firma rozważa budowę sieci własnych sklepów

W nowootwartym w warszawskiej dzielnicy Wesoła sklepie Madonis znajduje się około 360 SKU: są to znane już konsumentom i konsumentkom kosmetyki do twarzy, ciała i włosów, higieny jamy ustnej oraz szeroka gama chemii gospodarczej. Marka planuje otwarcie kolejnych lokalizacji.

5. Agnieszka Rokiel, Maciej Maćkowiak: W aplikacji Super-Pharm połączyliśmy sprzedaż z lojalnością

Maciej Maćkowiak, lead product manager w Super-Pharm, i Agnieszka Rokiel, senior UX designerka w Future Mind, opowiedzieli Wiadomościom Kosmetycznym o procesie projektowania i programowania nowej wersji aplikacji mobilnej Super-Pharm. Jej funkcjonalności i przyjazny UX uwiodły klientów i klientki w całej Polsce.

6. Tłumy na otwarciu pierwszego sklepu LUSH w Polsce. Mamy zdjęcia!

17. lutego 2023 r. w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy został otwarty oficjalnie pierwszy polski stacjonarny sklep marki Lush. Kolorowe bomby do kąpieli, maseczki, kostki rozpuszczalne i do masażu, zapachy i upominki przyciągnęły tłumy klientów i klientek, którzy mogli i mogły na miejscu zrobić własną bath bomb.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony