wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pierwszy miesiąc 2022 roku już za nami, a my przedstawiamy zestawienie najczęściej czytanych tekstów na naszym portalu wiadomoscikosmetyczne.pl w styczniu 2022 roku.

Pierwszy miesiąc 2022 roku już za nami, a my przedstawiamy zestawienie najczęściej czytanych tekstów na naszym portalu wiadomoscikosmetyczne.pl w styczniu 2022 roku. (fot. Shutterstock)

Wszyscy spodziewali się, że początek nowego roku przyniesie szereg różnych zmian. Wiele branż, w tym kosmetyczna, było zmuszonych zrewidować swoje plany biznesowe i podnieść ceny produktów. Nowy Ład niesie ze sobą sporo zamieszania, a pandemia nadal nie odpuszcza. Pierwszy miesiąc 2022 roku już za nami, a my przedstawiamy zestawienie najczęściej czytanych tekstów na naszym portalu wiadomoscikosmetyczne.pl w styczniu 2022 roku. Ranking stworzyliśmy dzięki Google Analytics.

1. Lilial wycofany z kosmetyków. Do 1 marca produkty z tym składnikiem muszą zniknąć z rynku UE

Takie informacje są bardzo istotne dla naszej branży. Zawsze trzymamy rękę na pulsie i nie umykają nam tak ważne komunikaty. Po 1 marca 2022 wszystkie produkty kosmetyczne z Lilialem nie mają prawa znaleźć się na rynku UE. Ten tekst okazał się najważniejszym newsem stycznia.

2. Internetowa drogeria dm.pl już za chwilę. Drogerie markt ruszają z internetowym sklepem

Niemiecki gigant na polskim rynku… tylko kiedy? Po liczbie odsłon tego tekstu widać, że wszyscy czekają na pojawienie się tej sieci z zapartym tchem. Dm drogerie markt ogłosiła wejście do Polski już w kwietniu 2021 roku, ale nadal nie ruszyła żadna z jej placówek. Wygląda na to, że drogeria online wystartuje szybciej niż sklepy stacjonarne.

3. Ceny kosmetyków w górę nawet o 30 proc. I to nie koniec. Trwa korekta cenników u producentów

Chyba wszyscy odczuli podwyżki cen. Kosmetyki i środki czystości, które są produktami pierwszej potrzeby, też musiały zdrożeć. Niektórzy podwyższyli ceny swoich produktów nawet o 30 proc. Nasza redaktor naczelna pochyliła się nad tym tematem i zapytała producentów oraz dystrybutorów jak podchodzą do podwyżek. Ten temat z pewnością będzie pojawiać się na naszym portalu również w kolejnych miesiącach 2022 roku.

4. Remigiusz Chrzanowski nowym prezesem zarządu DOZ.pl

Zmiany na wysokich stanowiskach sieci i marek zawsze są istotne. Dlatego informacja o tym, że Remigiusz Chrzanowski, wcześniej związany z Super-Pharm objął funkcję prezesa DOZ.pl, nie mogła przejść bez echa.

5. Jak nie COVID to ceny gazu. Wzrost kosztów działalności może wykończyć salony beauty

Drożyznę, podwyżki odczuli nie tylko producenci i sklepy, ale również usługodawcy. Podwyżki cen gazu, którym ogrzewają lokale, rosną o kilkaset procent. W górę idą także czynsze i ceny kosmetyków do wykonywania zabiegów… zapowiada się trudny rok dla wszystkich ☹

6. Fundusze i koncerny ruszyły na zakupy. Na celowniku lokalne marki kosmetyczne [ANALIZA]

Kolejny ważny, obszerny, autorski tekst Katarzyny Bochner na temat zmian właścicielskich w branży kosmetycznej. Kryzysy, trudne czasy zawsze powodują zmiany. O kolejnych transakcjach, inwestycjach przejęciach będziemy w tym roku pisać regularnie na łamach naszego portalu.

7. Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów – oficjalne wyniki badania

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony